Миколаївські поліцейські заступили на охорону правопорядку у зоні відпочинку с. Коблеве

Категория: Березанский район
Відсьогодні на Чорноморському узбережжі правоохоронці цілодобово забезпечуватимуть публічну безпеку та безпечний відпочинок громадян.

Миколаївські поліцейські заступили на охорону правопорядку у зоні відпочинку с. Коблеве12 червня керівництвом Управління превентивної діяльності ГУНП із поліцейськими був проведений загальний інструктаж, перевірено екіпірування, озброєння та готовність виконувати свої обов’язки. Після цього правоохоронці одразу ж заступили на чергування.

Як відомо, у літній період на узбережжі Чорного моря функціонує велика кількість баз відпочинку, оздоровчих, розважальних закладів та інших місць масового відпочинку. Задля оперативного реагування на звернення громадян у прибережній зоні цілодобово працюватиме поліцейська станція. Поліцейські, задіяні до охорони публічного порядку, націлені на попередження скоєння злочинів та правопорушень, а у разі їхнього вчинення – своєчасне припинення та розкриття.Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.