Публічну безпеку в Коблевому разом із поліцейськими забезпечуватиме Нацгвардія

Категория: Березанский район
Відсьогодні та упродовж всього курортного сезону, що вже розпочався на території Чорноморського узбережжя, до охорони громадського порядку разом з поліцейськими заступили 40 нацгвардійців. Вони допомагатимуть правоохоронцям, які з 12 червня вже здійснюють публічну безпеку та безпечний відпочинок громадян.

Публічну безпеку в Коблевому разом із поліцейськими забезпечуватиме НацгвардіяКерівництвом Управління превентивної діяльності ГУНП та Національної гвардії України був проведений загальний інструктаж, перевірено екіпірування, озброєння, знання правоохоронцями своїх обов’язків, прав та правил застосування зброї і спецзасобів та готовність виконувати свої обов’язки. Після цього правоохоронці з числа співробітників територіальних відділів та відділень поліції регіону, спецпризначенців та нацгвардійців одразу заступили на чергування.Поліцейські будуть патрулювати прибережну зону, попереджати і розкривати злочини та правопорушення. Посилену увагу правоохоронці приділять контролю за дотриманням карантинних вимог.Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.