На морському курорті Коблеве органами влади багато років поспіль не вирішується питання із доступним проїздом пожежної техніки до місця пожежі чи іншої надзвичайної події!

Категория: Березанский район

Коблеве - один з популярних курортів українського Причорномор’я, на території якого розміщено понад сотню баз відпочинку. Цього року, не зважаючи на карантинні обмеження, люди масово приїжджають на відпочинок, особливо це тенденція зросла у святкові вихідні. Із прибуттям великої кількості цивільних автомобілів на курорті кожного року утворюється транспортний колапс. У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події рятувальники не зможуть вчасно дістатись до місця призначення та надати допомогу тим, хто її негайно потребуватиме.Приклад тому епізод, який трапився напередодні. 27 червня о 12:00 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу біля одного із розважальних закладів на вул. Пляжна алея. Рух чергового караулу 8 державної пожежно-рятувальної частини блокували припарковані автівки та ті, що продовжували рухатись, ігноруючи сигнали. Враховуючи те, що пожежна автоцистерна рухалась із увімкненою сиреною, швидко дістатись до пожежі вогнеборцям так і не вдалося. Відпочиваючим та персоналу неабияк пощастило, адже цього разу займання виявилось незначним і співробітники закладу ліквідували його самотужки на початковій стадії, запобігши значним матеріальним втратам. На жаль, громадяни поки що не навчилися передбачати надзвичайні ситуації. Пожежа чи інша біда завжди трапляються зненацька. Кожна втрачена хвилина може призвести до збільшення людських жертв та руйнацій. Тому підрозділи ДСНС мають бути дуже мобільними. Питання доступного проїзду дорогами зони відпочинку не вирішується вже багато років поспіль, хоча кожного сезону це питання підіймається на рівні органів влади. Минулого року на узбережжі неодноразово виникали пожежі й габаритна пожежна техніка часто не могла в найкоротші терміни під'їхати до місця. І звідси випливає питання, яке цікавить як багатьох відпочиваючих, так і співробітників ДСНС: хто ж все-таки відповідатиме за людські жертви та масштабні пожежі, які крок за кроком винищуватимуть морську перлину Миколаївщини?


ГУ ДСНС України у Миколаївській області


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.