На Миколаївщині знову стався випадок підриву сільськогосподарської техніки на невідомому боєприпасі — водій отримав незначні ушкодження

Категорія: Березнеговатое

10 травня о 12:21 на спецлінію 101 надійшло повідомлення про те, що у с. Новоочаків Березнегуватської територіальної громади Баштанського району під час проведення польових робіт в полі чоловік 1963 р.н., мешканець с. Петропавлівка, на тракторі наїхав на невідомий вибухонебезпечний предмет, через що той здетонував. В результаті вибуху водій травмувався та його госпіталізовано до медичного закладу.

На жаль, останнім часом такі випадки трапляються все частіше. Але “особливістю” даного епізоду є те, що саме на даному полі чоловік вже проводив польові роботи — поле оране та засіяне. А сьогодні трактор виїхав продовжити роботи по обробці майбутнього врожаю. І проїжджаючи по одній і тій самій ділянці третій раз вибухонебезпечний предмет все ж таки здетонував.

Хотілося б щоб цей приклад в черговий раз став нагадуванням про потенційну мінну небезпеку для усіх мешканців деокупованих територій та зон ведення активних бойових дій. Завжди про це пам'ятайте та намагайтесь не наражати себе на небезпеку. В разі виявлення предмета, схожого на боєприпас, одразу телефонуйте на спецлінію 101 або 102.