Інтерактивний урок у мобільному класі безпеки: поліцейські навчали головним правилам безпечної поведінки учнів гімназії у Березнегуватому

Категорія: Березнеговатое | 24-05-2024

У рамках проєкту «Мобільний клас безпеки» інспектори ювенальної превенції разом з співробітниками Державної служби з надзвичайних ситуацій організували для вихованців Березнегуватської гімназії № 2 інтерактивний ігровий тренінг на тему безпеки життєдіяльності, під час якого розповіли учням про дорожній рух і його правила та вчили дітей запобігати надзвичайним подіям.

Поліцейські навчали дітей як правильно перетинати дорогу - на пішохідному переході, світлофором чи без нього. Крім цього, демонстрували найпоширеніші дорожні знаки та розповіли їх значення.

Інспектори ювенальної превенції разом із надзвичайниками розповіли дітлахам правила пожежної та мінної безпеки, зокрема, як діяти у разі пожежі та виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

Наприкінці заходу поліцейські нагадали учням правила поведінки у школі, в побуті, серед однолітків та дорослих, та закликали дітей завжди бути свідомими, поводитись правильно та бути в безпеці.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області