Кращі володарки ритму: на Первомайщині визначили переможців районного етапу змагань з черліденгу
На базі Первомайської гімназії № 5 відбулися завершальні змагання районного етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу.
Учні трьох освітніх закладів Благодатненської громади взяли участь у футзальних змаганнях «Пліч-о-пліч»
Нещодавно, за участі шкільних команд Благодатненського, Воєводського та Садівського ліцеїв, у Благодатненській громаді пройшли змагання з футзалу.
«Пліч-о-пліч» на Первомайщині: шкільні змагання з баскетболу набирають шалених обертів
На базі Первомайської гімназії №5, серед юних спортсменів та спортсменок освітніх закладів району, відбувся ІІІ етап змагань із баскетболу у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Неймовірний темп та влучні удари: У Благодатненській громаді пройшли змагання з баскетболу
За право представляти громаду у районному етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» боролись команди юнаків та дівчат Благодатненського та Семенівського ліцеїв.
У Первомайську визначили переможців районного етапу змагань з волейболу
У Первомайському районі пройшов третій етап змагань із волейболу серед юнаків і дівчат у рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Прокуратура забезпечила реальне виконання рішення суду про зобов’язання повернути земельну ділянку площею майже 102 га з частиною Благодатненського водосховища
Первомайська окружна прокуратура Миколаївської області забезпечила реальне виконання рішення суду, яким зобов’язано фізичну особу-підприємця повернути територіальній громаді в особі Благодатненської сільської ради земельну ділянку водного фонду загальною площею майже 102 га з розташованим на ній
«Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги»: У Благодатненській громаді визначили переможців II етапу змагань з волейболу серед дівчат
Змагались команди Благодатненського, Семенівського та Садівського ліцеїв.
На Первомайщині дільничні офіцери поліції прозвітували про свою роботу за минулий рік
Головним завданнями дільничних офіцерів є заходи з профілактики правопорушень, охорони публічного порядку і забезпечення громадської безпеки на територіях обслуговування та притягнення до відповідальності осіб, які вчинили адміністративні та кримінальні правопорушення.
Як не потрапити на гачок зловмисників: поліцейські розповідали мешканцям Благодатненської громади як протидіяти шахраям
Щоб уберегти громадян від втрати коштів, співробітники відділення поліції № 1 Первомайського районного відділу проводили розʼяснювальну роботу з населенням Благодатненської громади та пояснювали як протидіяти розповсюдженим видам шахрайств.
Завдяки прокуратурі державі буде повернуто водний об’єкт загальнодержавного значення – Благодатненське водосховище
Господарський суд Миколаївської області задовольнив позов Первомайська окружна прокуратура Миколаївської області та зобов’язав фізичну особу – підприємця повернути у власність територіальної громади земельну ділянку у комплексі з водним об’єктом загальнодержавного значення – Благодатненським