Рятувальники навчають дошкільнят правилам безпеки життєдіяльності
Діти — наше майбутнє! І якщо ми прагнемо, щоб воно було мирним та безпечним, зерна свідомості та сумлінності маємо “сіяти” із самого малечку. Тож, співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області часто зустрічаються із дітлахами та навчають їх правилам безпеки життєдіяльності.
Вітаємо переможців щорічного обласного фестивалю-конкурсу сучасного танцю "Сучасні ритми"
Вітаємо переможців щорічного обласного фестивалю-конкурсу сучасного танцю "Сучасні ритми", проведеного обласним Будинком художньої творчості.
Братська селищна рада запрошує взяти участь в облаштуванні дитячого майданчика
Братська селищна рада запрошує усіх небайдужих жителів Братського ІІ взяти участь в облаштуванні дитячого майданчика! В суботу 13 травня о 13 годині закликаємо прийти до магазину Орхідея та надати допомогу у встановленні ігрового обладнання для ваших дітей!
Безпечне середовище: на Вознесенщині ювенальні поліцейські провели профілактичний захід у навчальному закладі
Співробітники ювенальної превенції відділення поліції № 1 Вознесенського райупраління разом із рятувальниками ДСНС відвідали учнів 1-го та 8-го класів Братського ліцею.
Збут боєприпасів – підозрюється мешканець Вознесенського району
За процесуального керівництва Вознесенська окружна прокуратура Миколаївської області викрито та повідомлено про підозру 34-річному мешканцю смт Братське за фактом придбання, зберігання, носіння, збуту бойових припасів без передбаченого законом дозволу (ч.1 ст.263 КК України).
Інформує відділ земельних та екологічних питань, економіки та АПК
Добігає кінця черговий робочий тиждень відділу земельних та екологічних питань, економіки та АПК Братської селищної ради. Підвівши його підсумки спеціалісти відділу звітують про виконану роботу.
Катерина Сінченко прозвітувала про роботу Кривопустоського старостинського округу
15 березня 2023 року на території Кривопустоського старостинського округу проведено сходи громадян, на яких звітувала староста Катерина Сінченко про роботу на старостинському окрузі за 2022 рік .
Робота з постраждалими від сімейного насильства продовжується
На жаль, проблема насильства в сім’ї є актуальною та потребує нагального вирішення і уваги, тому Братський центр соціальних служб Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області продовжує проводити роботу з особами, які постраждали від домашнього насильства або насильства за
Насильство в сім’ї – актуальна проблема сьогодення
Проблема насильства в сім’ї є актуальною та потребує нагального вирішення і уваги, тому Братський центр соціальних служб Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області продовжує проводити роботу з особами, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою
Створено тимчасові робочі місця для проведення громадських робіт
З початком весни в Братській територіальній громаді розпочався двомісячник з благоустрою територій населених пунктів, до якого залучаються працівники установ, організацій усіх форм власності. Лад буде наведено не тільки на прилеглих територіях, а й на закріплених за кожною організацією ділянках.