16 листопада співробітники Вознесенського районного управління Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели рейдову перевірку житлового сектору смт Братське

Категорія: Братское

З метою запобігання виникнення пожеж у житловому секторі, контролю готовності до експлуатації пічного опалення, електроприладів, а також роз’яснення елементарних правил пожежної безпеки у побуті, 16 листопада співробітники Вознесенського районного управління Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели рейдову перевірку житлового сектору смт Братське Братської територіальної громади Вознесенського району.

Співробітники Служби порятунку акцентували увагу на правилах експлуатації переносних електрообігрівачів, пічного та газового обладнання. Були проведені бесіди стосовно виклику Служби порятунку за номером «101». Також роздали профілактичні листівки із рекомендаціями дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Вогнеборці при роз’ясненні актуальних проблем наводили приклади трагічних випадків, які трапились протягом поточного року на території області та району.

Рятувальники Миколаївщини в черговий раз закликають громадян до дотримання і виконання елементарних правил пожежної безпеки та попереджають, що, ігноруючи їх, громадяни наражають себе та своїх близьких на небезпеку.