Нарада з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій Братської селищної радиКатегорія: Братське | 19-12-2022
19 грудня 2024 року селищний голова Неля Собко провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій Братської селищної ради. На розгляд присутніх посадових осіб було винесено низку важливих питань, які стосувались: - виконання плану з надходжень до бюджету територіальної громади; - завершення року та стан виконавської дисципліни; - надання адміністративних послуг в Братській селищній раді та робота ЦНАП селищної ради у передсвяткові дні; - особливості роботи навчально-виховних закладів та проведення навчального процесу під час блекауту та надзвичайних ситуацій; - моніторинг стану справ в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах та інших мало захищених верств населення; - стан забезпечення роботи критичної інфраструктури в умовах надзвичайних ситуацій та можливих тривалих відключень електричної енергії. За результатами розгляду питань порядку денного керівництвом селищної ради проведено детальний аналіз стану справ, визначено необхідні заходи та надано відповідні доручення. |
Миколаїв
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua
Повітряна тривога відсутня!
Наразі небезпеки немає!
Приємного дня!
Приємного дня!
АКТУАЛЬНЕ
НОВИНИ ОДЕСИ
НОВИНИ ХЕРСОНА
НОВИНИ СПОРТУ
|
|

За перші п’ять місяців 2026 року Енергоатом сплатив майже 119 млрд грн за послугу ПСО