Наталя Беньковська провела підсумкову нараду з працівниками культурної та соціальної галузей громади

Категорія: Братское | 26-12-2022

23 грудня 2022 року заступник селищного голови Наталя Беньковська провела спільну нараду з працівниками культурної та соціальної галузей громади, під час якої підведено підсумки роботи за 2022 рік та обговорено перспективний план роботи галузей в майбутньому 2023 році.

Відкрили нараду Наталя Беньковська та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Наталія Коваль.

Інформацію з детальним аналізом стану справ в галузі культури озвучила головний спеціаліст відділу освіти Людмила Мініна, в галузі соціального захисту та соціального обслуговування населення – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Братської селищної ради Оксана Онопрієнко.

Активну участь в обговоренні винесених на порядок денний питань брали усі учасники наради, особливо Анастасія Качанова, Оксана Чорна з с.Петропавлівка, Людмила Савічук та Галина Бакуменко з с.Крива Пустош, Жанна Бабенко та Наталя Зозуля з с.Новоолександрівка, які ділилися досвідом роботи та проведення заходів під час дії воєнного стану.

З пропозиціями щодо організації роботи закладів культури в особливий період виступила художній керівник Братського будинку культури Ірина Бублик.

Під час проведення наради сплановано участь в акціях «Подаруй новорічний стіл солдату», виготовленні малюнків та оберегів, художнього оформлення посилок.

Заступник селищного голови Наталя Беньковська уважно вивчила пропозиції та проблемні питання, озвучені учасниками наради. Частину вдалося вирішити під час її проведення, вирішення іншої частини взято на контроль.