Нарада з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій Братської територіальної громадиКатегорія: Братське | 28-12-2022
27 грудня 2022 р. селищний голова Неля Собко провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій Братської територіальної громади. Неля Собко підвела підсумки роботи селищної ради за рік, провела аналіз стану справ, визначила пріоритетні напрямки розвитку громади, вказала на певні недоліки та означила завдання для служб, відділів, установ та організацій селищної ради. Під час наради також було заслухано питання, які стосувались: - виконавської дисципліни; - дотримання трудової дисципліни, трудового розпорядку, реагування на сигнали повітряної тривоги; - висвітлення роботи селищної ради, її структурних підрозділів, установ та організацій; - виконання плану з надходжень до бюджету селищної ради та оренди землі; - організація роботи територіального центру соціального обслуговування населення; - залучення жителів громади до громадських робіт; - стан справ у малозабезпечених родинах, сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах; - забезпечення функціонування об’єктів критичної інфраструктури під час новорічних свят. |
Миколаїв
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua
Повітряна тривога відсутня!
Наразі небезпеки немає!
Приємного дня!
Приємного дня!
АКТУАЛЬНЕ
НОВИНИ ОДЕСИ
НОВИНИ ХЕРСОНА
НОВИНИ СПОРТУ
|
|

За перші п’ять місяців 2026 року Енергоатом сплатив майже 119 млрд грн за послугу ПСО