Інформує відділ земельних та екологічних питань, економіки та АПК

Категорія: Братское

Добігає кінця черговий робочий тиждень відділу земельних та екологічних питань, економіки та АПК Братської селищної ради. Підвівши його підсумки спеціалісти відділу звітують про виконану роботу.

За звітний період замовлено та опрацьовано – 38 витягів про нормативну – грошову оцінку для подальшої можливості обрахування суми сплати орендної плати та земельного податку землекористувачами.

Заключено 3 договори оренди на земельні ділянки комунальної власності.

Видано 8 довідок про наявність земельних ділянок громадянам.

Прийнято 4 клопотання на сесію селищної ради щодо виділення земельних ділянок.

Відпрацьовано 9 документів обласного та районного рівнів.

Оголошено 5 електронних торгів у формі аукціону на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності, завдяки чому будуть залучені додаткові кошти до бюджету селищної ради.

Надано 10 консультацій громадянам із земельних питань.

Спеціалістами земельного відділу сформовано звіти щодо переліку фізичних осіб які у 2022 році самостійно обробляли земельні ділянки в кількості 2693 особи. Замовлено витяги НГО та направлено до органів ДПС для подальшого нарахування МПЗ.

Здійснено 4 виїзди на земельні ділянки комунальної власності для встановлення меж, проведення електронних торгів та передачі в оренду.

Проведено аналіз щодо наявності правовстановлюючих документів на водні об’єкти (ставки) для впорядкування їх використання відповідно до чинного законодавства.