Відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій громади

Категорія: Братське | 10-08-2023

07 серпня 2023 року Братський селищний голова Неля Собко провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, установ та організацій Братської територіальної громади.

Під час проведення наради її учасниками було заслухано ряд важливих питань, зокрема:

- виконання плану з надходжень до бюджету територіальної громади;

- підготовка матеріалів для Книги Пам’яті;

- готовності навчальних закладів до нового навчального року;

- підготовки до проведення позачергової сесії Братської селищної ради;

- проведення навчань з подолання наслідків можливих надзвичайних ситуації на території громади.