Як безпечно провести канікули: ювенали поліції провели профілактичні бесіди із школярами

Категорія: Братское | 27-10-2023

Напередодні осінніх канікул до учнів 5-9 класів Камʼянуватської гімназії Братської громади завітала інспектор ювенальної превенції Галина Говша, аби нагадати правила безпечної поведінки.

Оскільки восени тривалість світлового дня коротшає, поліцейська наголосила на важливості дотримання Правил дорожнього руху в темну пору добу і необхідності одягати більш яскравий одяг та чіпляти на нього світловідбиваючі елементи. Це можуть бути наліпки, стрічки чи жилети. Також з метою попередження дитячого травматизму, ювенал акцентувала увагу на забороні дітей, які не досягли 16-річного віку та не мають посвідчення водія, керувати мопедами та мотоциклами. У разі недотримання таких вимог, відповідальність за правопорушення дітей будуть нести їхні батьки.

Окрім цього, поліцейська нагадала школярам правила мінної безпеки та разом повторили як себе поводити при виявленні підозрілих або вибухонебезпечних предметів. Офіцер поліції зауважила, що до таких предметів не можна наближатися, тим паче торкатись до них. У разі виявлення, негайно повідомити про небезпечну знахідку батьків або зателефонувати в поліцію чи рятувальникам.

Наприкінці зустрічі інспектор закликала учнів бути законослухняними та дбати про власну безпеку.

Вознесенське районне управління поліції