В Братській селищній раді відбулася нарада з працівниками клубних та бібліотечних закладів

Категорія: Братское | 05-02-2024

02 лютого 2024 року в Братській селищній раді відбулася нарада з працівниками клубних та бібліотечних закладів територіальної громади, учасниками якої було підведено підсумки роботи закладів культури за 2023 рік та окреслено перспективи та завдання на 2024 р.

Виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Оксана Засільська детально проаналізувала результати роботи клубних закладів громади вказала на досягнення та недоліки в їх роботі.

Директор Братської публічної бібліотеки Світлана Недашківська прозвітувала про роботу бібліотечних закладів, які під час воєнного стану стали виконувати багато інших функцій, зокрема гуманітарного та волонтерського спрямування.

Заступник селищного голови Наталя Беньковська підсумувавши попередні виступи, окреслила перспективи закладів культури та визначила пріоритетні напрямки їх роботи в 2024 році, зокрема вказала на необхідності поглиблення співпраці з органами соціального захисту, залучення їх до роботи з платниками податків та виконання мобілізаційних завдань на старостинських округах.

Селищний голова Неля Собко підвела підсумки наради, визначила конкретні завдання щодо організації роботи клубних та бібліотечних закладів та надала відповідні доручення.