У Братській громаді поліцейські навчали громадян протидіяти зловмисникам

Категорія: Братское | 28-06-2024

Знати як діяти, аби не потрапити на гачок аферистів та бути обережними під час спілкування із незнайомцями - головна мета поліцейських профілактичних заходів.

Дільничні офіцери відділення поліції № 1 Вознесенського райуправління розповідали мешканцям Братської громади про найбільш розповсюджені схеми аферистів, якими залишаються телефонне шахрайство, інтернет-шахрайство, фішинг, шахрайство з банківськими картками.

Спілкуючись із громадянами, дільничні роздавали їм інформаційні листівки, які попереджають про способи і схеми вчинення злочинів, до яких вдаються шахраї, та про те, як від них уберегтися.

Аби не потрапити у тенета зловмисників обов’язково дотримуйтесь головних правил безпеки:

покладіть слухавку, не перераховуйте гроші незнайомцям, завжди перевіряйте отриману інформацію;

за жодних обставин не повідомляйте нікому номер картки, строк її дії та CVV код;

під час купівлі-продажу в інтернеті – сплачуйте за товар тільки після його отримання та перевірки;

не переходьте за підозрілими посиланнями, які вам надійшли у особистому листуванні, особливо це стосується будь-яких видів соціальних виплат, та не вводьте данні своїх карток.

Шановні громадяни! Поліцейські Вознесенщини вкотре закликають вас бути уважними і обережними, не поспішайте виконувати вказівки незнайомців! Бережіть себе та свої заощадження.

Якщо ж ви постраждали від шахрайських дій – якомога швидше телефонуйте на спецлінію «102» або звертайтеся до найближчого підрозділу поліції.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області