Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Братської селищної ради, установ та організацій

Категорія: Братське | 17-08-2021

17.08.2021 р. заступник селищного голови Братської селищної ради Наталя БЕНЬКОВСЬКА провела нараду з керівниками установ, організацій та структурних підрозділів Братської селищної ради.

Під час засідання було розглянуто низку важливих питань, зокрема:

- стану надходжень до бюджетів усіх рівнів;

- стану підготовки до проведення чергової сесії Братської селищної ради;

- стану підготовки до опалювального періоду;

- проведення рейдів службою у справах дітей та центру соціальних служб селищної ради;

- проведення перевірки стану готовності навчальних закладів територіальної громади до нового навчального року;

- підготовки урочистих заходів до відзначення Дня Прапора та 30-ї річниці Незалежності України;

та інші питання.

По кожному питанню зроблено детальний аналіз стану справ та надано доручення відповідальним особам щодо їх виконання.