16 січня підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області ліквідовано 3 пожежі
Так, о 17:39 на спецлінію_101 надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Сонячна с. Шевченкове Шевченківської територіальної громади Миколаївського району.
Відновлено роботу Доманівського сектору УДМС у Миколаївській області
Графік роботи : понеділок – четвер з 8.00 до 17.00; п`ятниця – з 8.00 до 16.00.
У вересні 2022 року Доманівська громада долучилась до міжнародного проєкту CASE
Що був ініційований та впроваджується ГС Бізнес Мережа Сільських Жінок за фінансової підтримки міжнародної організації Oxfam. Проєкт покликаний забезпечити відповідь на наслідки повномасштабного вторгнення росії в Україну шляхом підтримки стійкої продовольчої та енергетичної безпеки в
Доманівська добровільна пожежна команда отримала пожежний автомобіль
В рамках співпраці Доманівської селищної ради з ГУ ДСНС у Миколаївській області та Вознесенським РУ ДСНС 23 грудня 2022 року Доманівська добровільна пожежна команда отримала пожежний автомобіль, укомплектований всім необхідним пожежним спорядженням відповідно нормативних вимог ДСНС.
Відділ економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин Доманівської селищної ради, повідомляє про необхідність сплати земельного податку, орендної плати та податку на нерухоме майно
Так, відповідно до ст. 266, п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.
За добу, 16 грудня та зранку 17, підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області ліквідовано 5 пожеж
Так, 16 грудня о 14:37 на спецлінію 101 надійшло повідомлення про пожежу побутового приміщення магазину по вул. Одеська м. Вознесенськ Вознесенської територіальної громади Вознесенського району.
Кімната психосоціальної підтримки надає допомогу
В кімнаті психосоціальної підтримки створеної завдяки співпраці громади з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, (Проєкт «Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України»), проведено психологічні тренінги на тему: Як протистояти насильству?
Доманівська селищна рада не може вплинути на відключення електроенергії у населених пунктах громади
Шановні жителі Доманівської громади! Аварійні та стабілізаційні відключення електроенергії здійснює АТ «Миколаївобленерго». Всі перемовини з енергопостачальниками: Доманівською філією, керівництвом Вознесенського відділу не принесли позитивного результату.
У бою за незалежність України з російським окупантом загинув наш земляк з с. Маринівка – Денисюк Олександр Юрійович
Знову страшна звістка обпікає болем наші серця – у бою за незалежність України з російським окупантом загинув наш земляк з с. Маринівка – Денисюк Олександр Юрійович, 2001 р.н.
Доманівщина прощались з воїном-Героєм Єрмоленком Олександром Андрійовичем
Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся нашої громади, 28 листопада, Доманівщина прощались з воїном-Героєм Єрмоленком Олександром Андрійовичем.