Зниження аварійності та дотримання правил дорожнього руху: на Вознесенщині поліцейські проводили профілактичні бесіди з водіями

Категорія: Доманёвка / Южноукраинск | 21-06-2024

З метою зменшення аварійності та травмувань на дорогах інспектори сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 2 та № 3 Вознесенського райуправління під час патрулювання вулиць Доманівської та Южноукраїнської громад, проводили превентивні заходи з учасниками дорожнього руху.

Під час спілкування із водіями правоохоронці зазначали, що потрібно бути уважними та обережними під час проїзду перехресть, пішохідних переходів, місць відпочинку, де найбільша ймовірність раптової появи дітей на дорозі.

Також наголосили про недопущення керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння та без відповідних документів, перевищення вимог швидкісного режиму, порушення правил проїзду перехресть та проїзду на заборонений сигнал світлофора.

Нагадали про необхідність використання ременів безпеки, дитячих крісел під час перевезення дітей. Під час руху вмикати денні ходові вогні, дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, особливо у темний час доби чи у випадку погіршення погодних умов.

Поліцейські закликають кожного учасника дорожнього руху бути уважними та дисциплінованими, поважати всіх учасників руху та неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Вознесенське районне управління поліції