Аби запобігти виникненню займань у житлі, вогнеборці систематично проводять інформаційні заходи з громадянами в житловому секторі

Категорія: Еланец

Попри те, що опалювальний сезон ще не розпочався, до Служби порятунку майже щодня надходять повідомлення про пожежі у житловому секторі, а з похолоданням статистика побутових загорянь, зазвичай, збільшується в рази. Вогонь забирає людські життя, завдає значних матеріальних збитків та призводить до непоправних втрат. Причиною таких наслідків, перш за все, є нехтування населенням правил пожежної безпеки в побуті.

Аби запобігти виникненню займань у житлі, вогнеборці систематично проводять інформаційні заходи з громадянами в житловому секторі.
Так, 19 жовтня фахівці 15 державної пожежно-рятувальної частини Вознесенського районного управління Головного управління ДСНС України у Миколаївській області спільно із співробітниками соцзахисту нагадали про безпеку мешканцям смт Єланець. Громадянам рекомендували, вже зараз, до початку опалювального сезону, перевірити газове обладнання та пічне опалення, усунути несправності, якщо у цьому є необхідність. Також нагадали, що вогонь не пробачає недбалого ставлення, навели статистику виникнення пожеж та пояснили, як не допустити лихо у свій дім. Надзвичайники зауважили, що небезпеку для житлових та господарських будівель становить і спалювання сміття та торішньої рослинності, що заборонено робити. На завершення бесід співрозмовникам вручили профілактичні листівки.

Шановні громадяни! Аби уникнути трагедії, спричиненої пожежею в оселі, будьте вкрай обережними, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, а саме:
- не паліть у ліжку;
- слідкуйте за станом та справністю електромережі;
- у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо;
- не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
- уникайте перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно потужні побутові електроприлади;
- використовуйте пічне опалення та прилади для обігріву, дотримуючись правил пожежної безпеки.

При виникненні пожежі чи надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!