Єланецька селищна громада отримала гуманітарну допомогу від Вознесенської військової адміністрації у вигляді 40 950 кг рису та 2681 літрів соняшникової олії

Категорія: Еланец

У рамках угоди про поставку продуктів харчування для здійснення екстреної роздачі продовольства постраждалому від кризи населенню Миколаївської області протягом жовтня 2022 року Єланецька селищна громада отримала гуманітарну допомогу від Вознесенської військової адміністрації у вигляді 40 950 кг рису та 2681 літрів соняшникової олії. Ця допомога розподіляється між таким категоріям населення: сім’ями з дітьми, особами похилого віку, сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Від імені усієї Єланецької громади висловлюємо щиру подяку за сприяння в отриманні гуманітарної допомоги начальнику Миколаївської обласної військової адміністрації Віталію Кіму, директору Миколаївського обласного центру соціальних служб Світлані Янковській, начальнику Вознесенської районної військової адміністрації Сергію Шурабурі. А також вкотре дякуємо старості Ясногородського старостинського округу Руслану Готшалюку за постійну доставку гуманітарних вантажів.

Щиро дякуємо усім за небайдужість до вирішення проблем людей і за те, що кожен на своєму місці допомагає наближати нашу перемогу!