В Еланце прошло рабочее совещание по вопросам предотвращения распространения COVID - 19

Категория: Еланецкий район
05.10.2020 року відбулася робоча нарада за участю голови райдержадміністрації Наталії Гайчевої з підприємцями району, головою районної ради Василем Богданцевим, селищним головою Любов Баденко, начальником Єланецького міжрайонного управління Держпродспоживслужби Андрієм Соколовим, начальником Єланецького відділення поліції Новоодеського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області Сергієм Панченком з питань запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID – 19.
В Еланце прошло рабочее совещание по вопросам предотвращения распространения COVID - 19

На нараді було окреслено ряд першочергових питань, які потрібно вирішити для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID – 19. Обговорили дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах карантину, а саме стосовно дотримання режиму персоналом та відвідувачами носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах торгівлі.

У ході наради вирішили допуск працівників ринку, продавців і відвідувачів на територію агропродовольчого ринку здійснювати виключно за наявності вдягнутої медичної маски (у тому числі виготовленої самостійно) або респіратора та проходження безконтактного температурного скринінгу.

Крім того, кожного підприємця було ознайомлено із нормами ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину людей).
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.