В одно из водохранилищ Еланецкого района заселили более 3 тонн рыбы

Категория: Еланецкий район
Постановою Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2019р. №1138 затверджено Тимчасовий порядок реалізації експериментального проекту із запровадження порядку здійснення штучного розведення, вирощування водних біоресурсів та їх використання у спеціальних товарних рибних господарствах.

В рамках контролю за дотриманням вимог режиму рибогосподарської експлуатації водних об’єктів, фахівцями Державної екологічної інспекції у Миколаївській області взято участь у роботі комісій з контролю за проведенням робіт зі вселення молоді водних біоресурсів до Олександрівського водосховища (біля смт. Олександрівка Вознесенського району Миколаївської області) та Водяно - Лоринського водосховища, поблизу с. Водяно-Лорине Єланецького району Миколаївської області.

Всього до Олександрівського водосховища вселено 75 555 одиниць молоді водних біоресурсів загальною вагою 2040 кілограмів. До Водяно - Лоринського водосховища – 129 000 одиниць, вагою 3225 кілограмів.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.