13 січня та в ніч на 14 вогнеборці ліквідували три пожежі в житловому секторі

Категорія: Еланец / Новая Одесса / Первомайск / Первомайська отг | 15-01-2024

13 січня та в ніч на 14 на Миколаївщині виникло три пожежі в житловому секторі, в двох випадках причинами займань стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Перший випадок трапився в смт Єланець Єланецької територіальної громади Вознесенського району.

Рятувальникам зателефонувала жінка та сповістила про задимлення. До місця направили чергове відділення 15 державної пожежно-рятувальної частини. Вогнеборці загасили пожежу на площі 14 кв. м.

Другий випадок виник в с. Троїцьке Новоодеської ТГ Миколаївського району. Там працювали вогнеборці 21 ДПРЧ. Пожежу площею 10 кв. м швидко ліквідували.

Вже 14 січня о 01:25 повідомили про ще одну пожежу, яка виникла в с. Грушівка Первомайської ТГ Первомайського району. Зайнявся гараж та покрівля житлового будинку. До ліквідації пожежі залучався черговий караул 23 ДПРЧ. Злагодженими діями вогнеборці врятували від знищення житловий будинок та поруч розташовану літню кухню. Площа пожежі становила 48 кв. м. Причина її на разі встановлюється.

Постраждалих та травмованих немає.

Всього до гасіння залучалось три одиниці техніки та 12 чоловік особового складу ДСНС. Також на місцях працювали правоохоронці.

ГУ ДСНС України у Миколаївській області