Минулої доби на Миколаївщині зареєстровано 2 пожежі на відкритих територіях

Категорія: Еланец | 31-03-2024

30 березня підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області 2 рази залучались до гасіння пожеж сухої трави на відкритих територіях, які виникли у Первомайському та Вознесенському районах області. Сумарна площа пожеж склала понад 7 га.

Окремої уваги заслуговує пожежа на території природного заповідника “Єланецький степ”. Горіли суха трава поблизу с. Новоолександрівка Єланецької територіальної громади Вознесенського району. Вогнеборцям ліквідували займання на площах 4,9 га. До гасіння залучались відділення 15 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Миколаївській області. Додатково працювали вісім співробітників служби охорони природного заповідника «Єланецький степ», оперативний автомобіль с протипожежним модулем, трактор МТЗ-80 від ТОВ «СГВП Агро-Флагман» та трактор МТЗ-892.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області нагадує, що спалювання сухої рослинності є порушенням чинного законодавства. Рятувальники Миколаївщини звертаються до населення бути вкрай обережними та своїми діями не провокувати пожежі в екосистемах регіону!