У Єланці поліцейські провели інтерактивний урок для учнів гімназії з безпеки дорожнього руху

Категорія: Еланец | 19-05-2024

З метою попередження та недопущення дитячого травматизму та нещасних випадків на дорозі співробітники сектору поліцейської діяльності № 1 Вознесенського райуправління поліції провели заняття для учнів Єланецького ліцею № 1 про важливість дотримання Правил дорожнього руху.


Спілкуючись із дітьми, інспектори нагадали про необхідність дотримання правил дорожнього руху, пояснили, які є види дорожніх знаків. Також наголосили, що переходити дорогу можна лише по зебрі, по пішохідному переходу та на зелений сигнал світлофора. Рухатися лише по тротуарах та ні в якому разі не вибігати на дорогу, а впевнитись у відсутності автомобілів і вже потім переходити проїжджу частину дороги. Розповіли як рухатись узбіччями доріг, у яких місцях дозволено кататись на велосипедах, електросамокатах, роликах, скейтах, та чому важливо одягати шоломи та захисне спорядження.Крім того, правоохоронці порадили учням обов’язково використовувати світловідбивні елементи на одязі та засобах пересування в темну пору доби, щоб водії мали змогу вчасно побачити присутність інших учасників дорожнього руху та уникнути дорожньо-транспортної пригоди.

Заняття відбулись у формі інтерактиву, під час якого поліцейські разом із дітьми розігрували різноманітні ситуації, які можуть трапитись на дорозі та як себе поводити в тому чи іншому випадку.

Наприкінці зустрічі правоохоронці продемонстрували школярам службовий автомобіль та екіпірування поліцейських, які діти охоче приміряли та з цікавістю розглядали.

Вознесенське районне управління поліції