Шахрайські дії та як їм протистояти - у Єланці правоохоронці провели профілактичну роботу з населенням

Категорія: Еланец | 29-05-2024

Шахрайські схеми постійно змінюються та вдосконалюються відповідно до реалій сьогодення. Які афери нині найпоширеніші та як не стати жертвою шахрайства мешканцям Єланця розповідали співробітники сектору поліцейської діяльності № 1 Вознесенського райуправління.

Громадянам правоохоронці роздавали інформаційні листівки, в яких міститься інформація про злочинні схеми та алгоритм дій, дотримання якого допоможе не стати жертвою злочинців.

Аби не потрапити у пастку зловмисників, дотримуйтесь рекомендацій від поліцейських:

-не довіряйте оголошенням у соцмережах та повідомленням, які надходять на мобільний та обіцяють будь-які виплати. Якщо оформляли допомогу, очікуйте сповіщення про нарахування у застосунку вашого банку;

-не переходьте за посиланнями, які надходять вам у повідомленнях;

-не вводьте реквізити та конфіденційні дані платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах;

-здійснюйте купівлю-продаж товару лише на перевірених сайтах;

-передоплату перераховуйте тільки перевіреним продавцям, з іншими оплачуйте товар після отримання;

-не слід довіряти стороннім особам, які телефонують нібито від імені банку та просять надати дані банківських карток, персональні дані, памʼятайте, банки ніколи не вимагають від клієнтів конфіденційну інформацію;

-не довіряйте незнайомцям, які вам телефонують та повідомляють, що з вашою близькою людиною трапилась біда.

Шановні громадяни, будьте обережними, не надсилайте кошти незнайомим людям, а в разі сумнівів - перевіряйте отриману інформацію.

Якщо ж ви стали жертвою шахрайських дій, відразу телефонуйте на спецлінію 102 або звертайтеся до найближчого підрозділу поліції.

Вознесенське районне управління поліції