У Єланецькій громаді відновив свою роботу бібліомайданчик просто неба

Категорія: Еланец | 11-06-2024

Каштановий кінозал відновив свою роботу.

Дитинство - один з найкращих періодів життя людини. Дітям завжди дарують якомога більше любові, доброти, турботи, все для того, щоб вони були щасливі.

Єланецька бібліотека для дітей та центральна бібліотека, щорічно влітку дарують своїм відвідувачам частинку щастя та веселощів.

І ось вже вкотре, традиційно на початку літа, Каштановий кінозал зустрічає дітвору та їх батьків на бібліомайданчику.

Щоп’ятниці бібліотекарі готують для малечі різноманітні розваги, пізнавальні мандрівки, книжкові виставки, конкурси, вікторини, майстер-класи, лотерейки, мультфільми тощо.

Дітлахи різного віку можуть знайти собі заняття до смаку, адже на бібліомайданчику є облаштоване місце для найменших відвідувачів з багатьма іграшками, яскраві столики з розмальовками та пазлами для старших діточок, а для батьків є зручні лавки під розлогим каштаном.

Вже двічі з початку літа бібліотекарі проводили активності на Каштановому кінозалі. Звичайно перша зустріч була присвячена улюбленому святу дітлахів - Дню захисту дітей.

На них чекав пізнавальний книгограй "Дивовижний світ навколо мене", під час якого діти грали, танцювали, веселилися, взяли участь у майстер-класі та виготовили паперових танцівників. На книжковій виставці "Літо. Книга. Я" відвідувачі знайомилися з цікавими, яскравими книжками від Українського інституту книги.

На цьому тижні був піратський квест «У пошуках скарбів», книжкова виставка «Скриня книжок» та багато веселощів. Юні мандрівники отримали листа від Старого пірата та виконували завдання, щоб дістатися до Острова скарбів. Лише найсильніші та найспритніші дітлахи змогли пройти всі випробування. В нагороду вони отримали солодкі піастри з піратської скрині скарбів.

Літо тільки почалося! Проведемо його весело та з користю разом! Не баріться! Чекаємо всіх на Каштановому кінозалі!