03 вересня 2021 року відбулася нарада керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти

Категорія: Еланец

03 вересня 2021 року відбулася нарада керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти за участю Любові Баденко, Єланецького селищного голови, заступника начальника управління – начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Вознесенського РУ ГУ ДСНС України в Миколаївській області Д.С. Петренка та головного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Вознесенського РУ ГУ ДСНС України в Миколаївській області Лептуги В.Р.

Перед початком нарада Баденко Л.В., Єланецький селищний голова, представила Бурлаку Т.Ю., начальника відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради, привітала присутніх з початком нового навчального року! Побажала новопризначеному керівнику та освітянам громади подальших успіхів. До привітань приєдналися: Дереглазова А.В., секретар селищної ради, Селютін О.М., перший заступник селищного голови та Клобукова Л.В., заступник селищного голови.

Порядком денним було передбачено розгляд питань:

Про інформаційно-роз’яснювальну роботу в рамках підготовки Стратегії розвитку Єланецької громади/
Про здійснення заходів з охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти у 2021/2022 навчальному році.
Про заходи щодо усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, виявлених під час перевірок закладів освіти у 2021 році.
Про особливості організації освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році в умовах поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19).

Гінкул Володимир Сергійович, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та проектування Єланецької селищної ради, ознайомив учасників наради з заходами щодо підготовки Стратегії розвитку Єланецької територіальної громади, надав анкети-опитувальники щодо оцінки якості освітньої галузі.

Про першочергові завдання з питань організації охорони праці і безпеки життєдіяльності інформував Головань Б. А., фахівець з охорони праці Єланецького ЗЗСО І–ІІІ ступенів.

Про основні вимоги щодо техногенної та пожежної безпеки в закладах освіти інформували заступник начальника управління – начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Вознесенського РУ ГУ ДСНС України в Миколаївській області Д.С. Петренко та головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Вознесенського РУ ГУ ДСНС України в Миколаївській області Лептуга В.Р. Учасникам наради продемонстрували різні види вогнегасників та обговорили ситуації щодо їх застосування.Мазур Л.В., медична сестра відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради, ознайомила присутніх із Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 26 серпня 2021 року № 9 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (СОVID-19).

Піднімалося питання щодо вакцинації педагогічних працівників, нових вимог до харчування, тощо.

За результатами наради надано протокольні доручення.