20 грудня пройшла нарада керівників закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради

Категорія: Еланец

20 грудня 2021 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради за участі Л.Баденко, Єланецького селищного голови.

До порядку денного були включені питання:

1.Про звіт освітньої галузі за 2021 рік.

Доповідач: Бурлака Т.Ю., начальник відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради.

2. Про дотримання правил пожежної безпеки під час проведення Новорічних та Різдвяних свят.

Інформував: Волинець В.П., начальник 15 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Любов Баденко, Єланецький селищний голова, у своєму виступі наголосила на важливості якості освіти у закладах громади, на відповідальності керівників закладів за організацію освітнього процесу.

Подякувала керівникам за роботу протягом 2021 року, налаштувала на подальшу співпрацю, наголосивши на важливості продовження проєктної діяльності.

Тетяна Бурлака, начальник відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради, детально зупинилася на розділах з основної діяльності закладів освіти: якість освіти; проєктна діяльність; забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 2021 рік; матеріально-технічне забезпечення; техногенна та пожежна безпека; підготовка до опалювального періоду 2021/2022 років; організація харчування та впровадження системи НАССР; підтримка здібних та обдарованих дітей; позашкільна освіта; оздоровлення та літній відпочинок; інклюзивна освіта; професійний розвиток педагогічних працівників.

Після обговорення звіту, окреслено пріоритетні напрями розвитку освітньої галузі на 2022 рік.

Волинець В.П., начальник 15 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Миколаївській області провів інструктаж щодо дотримання вимог пожежної безпеки під час проведення Новорічних та Різдвяних свят. Керівники закладів загальної середньої освіти отримали Пам'ятки щодо додержання вимог законодавства у сферах пожежної та техногенної безпеки.

Також під час наради були вирішені інші нагальні питання.