Відбулося урочисте відкриття виставки-конкурсу «Єдина Україна очима митців» до Дня Соборності України

Категорія: Южноукраинск

У Южноукраїнському міському історичному музеї відбулося урочисте відкриття виставки-конкурсу «Єдина Україна очима митців» до Дня Соборності України. Основною ідеєю виставки стало зближення та об’єднання відвідувачів з мистецтвом. Також виявлення творчого потенціалу митців; презентація найкращих робіт учасників конкурсу широкому глядацькому загалу; підвищення престижності статусу творчих людей. У виставці приняли участь 16 учасників, роботи яких були виконані у різних техніках за видами мистецтва: «живопис», «графіка», «портрет», «декоративно-прикладне мистецтво», «скульптура» тощо.

Журі оцінювало конкурсантів за 10-бальною системою. Члени журі керувалися такими критеріями: відповідність обраній темі; художній рівень та індивідуальність виконання; оригінальність; композиційна досконалість; якість виконання.

За результатами виставки-конкурсу були визначені переможці за наступними номінаціями:

гран-прі виставки-конкурсу; І місце, ІІ місце, ІІІ місце. Переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками. Виставка триватиме у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею до 28 січня 2023 року.

Також відвідувачі можуть ознайомитися з науково-допоміжним тематичним матеріалом, де розповідається про визначальні для державотворення України історичні події ХХ століття про проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року.

Згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року це державне свято ми відзначаємо щороку 22 січня, згадуємо події, що стали відправною точкою для відліку історії сучасної Української державності.

Соборність України – це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього. Це неподільність наших земель та відновлення територіальної цілісності України.