Бажала отримати соцдопомогу – поліція встановлює шахраїв, які ошукали мешканку Вознесещини

Категорія: Южноукраинск

Понад 25 тисяч гривень зникло з банківської картки 57-річної заявниці після того, як вона перейшла за посиланням про нібито виплату соціальної допомоги. За фактом шахрайства слідчі відкрили кримінальне провадження.

13 травня до відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції звернулась мешканка Южноукраїнська з повідомленням про те, що стала жертвою шахраїв.

Зі слів потерпілої, на її електронну поштову скриньку надійшло повідомлення про можливість отримання грошової допомоги. Жінка перейшла за посиланням та ввела там дані своєї банківської картки. Через декілька годин із її рахунку було знято 25 255 тисяч гривень.

За вказаним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Санкція статті передбачає позбавлення волі до восьми років.

Поліція вкотре нагадує, якщо ви, заповнюючи заявку, дійшли до розділу, де вас просять ввести дані банківської картки – зупиніться і вийдіть з даної вебсторінки, навіть, якщо вона нагадуватиме відомий сайт банку чи іншої установи. Це так званий фішинг - вебресурс, який виманює реквізити платіжних карток під виглядом надання неіснуючих послуг.

Пам’ятайте, брати інформацію, особливо з приводу фінансових виплат, потрібно лише з офіційних джерел, не переходьте за сумнівними посиланнями та не вводьте реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах.

Якщо ж ви або ваші рідні, близькі, друзі чи знайомі все-таки стали жертвами зловмисників, негайно телефонуйте 102.

Вознесенське районне управління поліції