У Южноукраїнську дільничні офіцери поліції навчають громадян протидіяти шахраям та зберегти свої заощадження

Категорія: Южноукраинск | 20-01-2024

Про шахрайські схеми та прості правила безпеки вчергове розповіли поліцейські відділення поліції № 3 Вознесенського райуправління жителям Южноукраїнської громади.

Особливу увагу правоохоронці приділили людям похилого віку та розповіли їм про найбільш поширені схеми аферистів. Також зауважили, що ні в якому разі не варто довіряти телефонним співрозмовникам і не можна розголошувати конфіденційну інформацію, як то номери банківських рахунків чи інформацію про себе, а також не можна впускати в свій дім незнайомців.


Спілкуючись із громадянами, офіцери поліції роздавали профілактичні буклети з правилами, які допоможуть у діях невідомого розпізнати злочинця. А у громадських місцях та магазинах розмістили інформаційні постери із найпоширенішими схемами шахрайств.

Як вберегтися від шахраїв:

- ретельно перевіряти інформацію, яку вам повідомляють;

- не панікуйте, зверніться до близьких за порадою або просто розкажіть про ситуацію, що сталася. Шахраї використовують психологічні техніки та прийоми для маніпуляції;

- не поспішайте виконувати вказівки незнайомих людей, які вам телефонують;

- не перераховуйте кошти на невідомі карткові рахунки. Не довіряйте повідомленням незнайомців про нарахування соціальних виплат та не переходьте за сумнівними посиланнями;

- сплачуйте за товар онлайн лише на перевірених сайтах або тільки після отримання товару.

Шановні громадяни, правоохоронці Вознесенщини наголошують на пильності та обачності з вашого боку, а також нагадують про те, що у будь-яких випадках ви завжди можете звернутись за допомогою до територіального відділення поліції або зателефонувати на спеціальну лінію 102.

Вознесенське районне управління поліції