Безпечне суспільство починається з тебе - у Южноукраїнську ювенали поліції навчали ліцеїстів як протидіяти проявам булінгу

Категорія: Южноукраинск | 06-02-2024

Створення безпечного середовища для дітей, профілактика злочинності серед неповнолітніх- мета проведеного профілактичного заходу.

Інспектор ювенальної превенції Вознесенського райуправління поліції Юлія Вирчак зустрілась з учнями 5 класу одного із ліцеїв Южноукраїнської громади.

Під час зустрічі поліцейська обговорила з учнями проблему насильства в суспільстві та як протидіяти булінгу в дитячому середовищі. Інспектор розповіла про форми булінгу, а також відповідальність за цькування однолітків, яке може завдати шкоди психологічному або фізичному здоров’ю.

Також ювенальна поліцейська детально описала дітям як потрібно діяти у випадку, якщо хтось став жертвою чи свідком того чи іншого виду насильства. Окремо інспектор акцентувала увагу на кримінальній та адміністративній відповідальності, яка настає за вчинення цього виду правопорушення. Також закликала учнів не замовчувати випадки булінгу, а відразу повідомляти батьків, викладачів чи поліцію.

Наостанок поліцейська наголосила школярам не вчиняти необдуманих вчинків, а створювати безпечне середовище навколо себе.

Вознесенське районне управління поліції