Не чіпати невідомі предмети та безпечно поводитись на вулиці: в навчальних закладах Южноукраїнська поліцейські нагадали дітям правила безпечної поведінки

Категорія: Южноукраинск / Костянтинівська отг | 15-05-2024

Ювенальні поліцейські спільно із співробітниками сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 3 Вознесенського райуправління провели профілактичні заняття для вихованців дошкільного навчального закладу, южноукраїнських ліцеїв № 1 та № 2, і гімназії у Костянтинівці. Під час заходів правоохоронці нагадали дітям правила особистої безпеки, яких необхідно дотримуватись по дорозі до школи та додому, а також як поводитись у разі виявлення невідомих предметів.

Разом із дітьми поліцейські повторили правила дорожнього руху та які є види дорожніх знаків. Поліцейські наголосили, що переходити дорогу можна лише по зебрі, по пішохідному переходу та на зелений сигнал світлофора. Рухатися лише по тротуарах, та ні в якому разі не вибігати на дорогу, а впевнитись у відсутності автомобілів і вже потім переходити проїжджу частину дороги. При цьому поліцейські наголосили, що дорога це не місце для гри, а зона підвищеної небезпеки.


Також інспектори нагадали дітлахам про необхідність дотримання мінної безпеки, як діяти у разі виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Поліцейські акцентували увагу, що ні в якому разі не можна небезпечну знахідку брати до рук, розбирати, кидати в полумʼя чи проводити будь-які дії, що можуть призвести до вибуху. Необхідно одразу відійти подалі від неї та негайно повідомити дорослих чи зателефонувати до поліції за номер 102 або рятувальникам – 101.


Наприкінці зустрічі дітлахи мали можливість посидіти в службовому автомобілі та приміряти екіпірування поліцейських.

Вознесенське районне управління поліції