Домашні страви відправили на передову жителі Веселобалківського старостинського округу

Категорія: Казанка

Наша громада з перших днів війни не припиняє допомагати захисникам, а це продукти харчування, ліки, одяг, автотранспорт, дрони та інше необхідне для скорійшої Перемоги над ворогом.

Ось і цього разу до свят на передову жителі Веселобалківського старостинського округу приготували багато різноманітних домашніх смаколиків. Жіночки своїми турботливими руками нажарили домашніх котлет, напекли запашних булочок, круасанів з абрикосовим варенням, піцу, наварили голубців. Таким чином жителі громади прагнуть підняти бойовий дух військових України на фронті, підняти їм настрій у святкові дні та засвідчити глибоку повагу й вдячність за їх мужність, стійкість і героїзм.

Примітно, що смаколики на передову повезла нашим бійцям особисто староста Олена Цигаль. Як вона говорить, що для них велика честь порадувати військових домашніми стравами. Ми дуже хочемо, щоб чоловіки в окопах відчули нашу турботу, тепло наших сердець та сімейний затишок, за якими вони так сумують.

Олена Цигаль щиро і сердечно дякує жителям громади, які долучились до приготування їжі, а це працівники селищної ради, місцевої школи та внутрішньо переміщені особи, які знайшли у нас тимчасовий прихисток, а також висловлює щиру вдячність директору ТОВ «Ватутіно» Ольховатському Володимиру Олександровичу, який надав транспорт для доставки продуктів на передову.