Задля безпеки дітей: поліцейські Баштанщини роздали дітям світловідбиваючі флікери

Категорія: Казанка / Снигирёвка

Перебої з електропостачанням внаслідок ураження ворожими ракетними ударами енергооб’єктів та недостатнє освітлення вулиць та проїжджої частини— все це несе ризик для життя і дорослих, і дітей.

Сьогодні поліцейські на вулицях Снігурівки та Казанки Баштанського району роздавали дітлахам світловідбиваючі наліпки та браслети, аби вони були більш помітними водіям у темну пору доби.

Правоохоронці нагадали дітлахам про правила поведінки на дорозі, особливо у темний період часу, розповіли про важливість видимості пішоходів на дорозі та роз’яснили, чому саме світловідбиваючі елементи повинні бути закріпленні на одязі, взутті чи аксесуарах.

Дуже важливо пам’ятати, що коли стає темно необхідно убезпечити себе на дорогах та вулицях. Важливо одягати більш яскравий одяг, мати на ньому світловідбивні елементи, щоб не потрапити під авто.

Шановні батьки! Позначайте себе та своїх дітей на вулиці! Це можна зробити вдягнувши світлий одяг, який легко помітити у темну пору добу, подбайте про наявність світловідбиваючих елементів – це може бути флікер, браслет, стрічка на рюкзак або жилет.

Баштанський районний відділ поліції