Педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості провели заходи до Дня пам’яті та примирення

Категорія: Казанка

8 травня, в День пам’яті та примирення, Україна вшановувала пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом та жертв війни. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства.

Цього року, згідно Указу Президента Володимира Зеленського, Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії Росії.

Педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості Казанківської селищної ради провели заходи для своїх вихованців, присвячені саме цій даті.

Крижановська Олена Анатоліївна, керівник гуртків «Образотворчого мистецтва» та «Початкового технічного моделювання» провела годину пам’яті «Ми пам’ятаємо!», де були переглянуті відеофільм, виставка дитячих робіт та малюнків, склали пазл на тему « Війна в нашій пам’яті».

Вихованці гуртків Матвєєвич Валентини Георгіївни. переглянули презентацію "Пам'ять єднає покоління", відеоматеріал "8 травня- День пам'яті і примирення", а ознайомившись з майстер-класом "Мак - квітка скорботи", самостійно виготовили собі таку квітку.

Вихованцям туристських гуртків та гуртка "Школа безпеки", керівник Гордійчук Сергій Тимофійович, запропонував цікавий і пізнавальний відеофільм "За що боролась Українська Повстанська Армія?" та провів виховну годину «8травня - День пам’яті та примирення. День перемоги над фашизмом».

Майстер – клас «Червоний мак, як символ пам'яті жертв війни» для вихованців гуртка "Виготовлення сувенірів" провела керівник гуртка Гулько Олена Володимирівна.

Розквітають маки навесні,

Серед поля наче жар горять.

Солов'ї співають жалібні пісні,

Де солдати міцно - міцно сплять.