11 травня до Публічної бібліотеки Казанківської селищної ради завітали учні 8 класу Казанківської гімназії №2

Категорія: Казанка

11 травня до Публічної бібліотеки Казанківської селищної ради завітали учні 8 класу Казанківської гімназії №2 разом з класним керівником Граділь М.О. на розважально-пізнавальний захід присвячений Дню Європи, який відзначається, починаючи з цього року 9 травня.

Для того, щоб поглибити свої знання, більш ознайомитися із культурою, історією, традиціями країн Європи, дітям було запропоновано гру «Європейські перегони».

В ході гри діти влучно відповідали на питання бліц-вікторини, віталися мовами різних країн: англійською, польською, чеською, угорською, шведською, литовською та іншими. Правильно відповідали на питання до якої країни належить той чи інший прапор, здійснили віртуальну подорож по різним куточкам Європи і називали відомі місця країн Євросоюзу.

Любителі футболу влучно відповідали на питання якій футбольній команді належить та чи інша емблема футбольного клубу. З представлених на екрані фото впізнавали видатного діяча в області політики, науки, культури і мистецтва. Дізналися які страви вважаються національними стравами Європейських країн.

Своїми гарними знаннями учні підтвердили, що ми європейці і Україна – Європейська держава.