Казанківський селищний голова Олексій Асмолов провів робочу нараду

Категорія: Казанка

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів та керівниками комунальних установ.

Обговорили важливі питання, що стосуються життєдіяльності громади в усіх напрямках роботи. Робітники комунального підприємства «Добробуд» здійснюють безкоштовний вивіз сміття відповідно до графіка. Складено три протоколи про адмінправопорушення стосовно порушень правил благоустрою. Розглядаються скарги та звернення громадян з різних питань. Також йшла мова про необхідність своєчасно сплачувати громадянами за спожиту воду з водопровідних мереж, що дасть змогу забезпечити стабільне водопостачання населенню.

Зараз у громаді відбувається видача гуманітарної допомоги від Міжнародної суспільної благодійної організації ADRA та Всесвітньої продовольчої програми ООН WFP внутрішньо переміщеним особам та людям з особливими потребами І, ІІ, ІІІ групи. З метою проведення психологічної підтримки для соціальних працівників та фахівців з соціальної роботи психологи благодійного фонду «Карітас» протягом місяця проводитимуть відповідні безкоштовні навчання у вигляді тренінгів. Буде навчатись 26 чоловік на базі відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг.

Також службою у справах дітей проведена відповідна робота щодо оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги, а це діти сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, з малозабезпечених родин, діти ВПО та діти з інвалідністю.

Проводиться підготовка до свята - Дня захисту дітей «Місто дитячих мрій». Також проходить підготовка до благодійного концерту «Ми разом! Ми єдині!», кошти від якого будуть використані на облаштування Алеї пам’яті в центрі смт Казанка на вшанування загиблих земляків, щоб ми та наступні покоління не забували тих, хто загинув, захищаючи Батьківщину від російського агресора.

Наступний тиждень теж буде насичений спортивним життям. 7 червня на центральному стадіоні «Колос» відбудеться щорічний футбольний турнір пам’яті братів Вінівітіних. Пройде турнір з волейболу, де візьмуть участь 9 команд. Юні футболісти візьмуть участь в турнірі у м. Баштанка. 10-11 червня в с Пелагіївка відбудеться турнір з греко-римської боротьби.

Також мова йшла і про хід виконання бюджету, про стан надходжень податків і зборів та інших бюджетних видатків.

За результатами наради Олексій Асмолов надав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів, звернув увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.