Хотіла продати товар – натомість втратила заощадження: поліція встановлює шахраїв, які ошукали жінку на 24 тисячі гривень

Категорія: Казанка | 07-07-2023

До відділу поліції № 1 Баштанського районного відділу звернулась 36-річна мешканка Казанківської громади з повідомленням про те, що стала жертвою шахраїв.

Зі слів потерпілої, вона розмістила оголошення про продаж сумочки на одному із сайтів купівлі-продажу. Заявниці зателефонувала невідома, що нібито бажала придбати товар та надіслала їй фішингове посилання для введення реквізитів для оплати. Потерпіла вказала необхідні дані своєї картки і вже через декілька хвилин з її банківської картки були списані 24 тисячі гривень.

За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальні провадження за ч. 3 ст. 190 КК України «Шахрайство». Санкція статті передбачає покарання до восьми років позбавлення волі.

Поліція вкотре закликає громадян бути обережними при здійсненні продажу на інтернет-майданчиках, не переходьте за фішинговими посиланнями та не вказуйте повні персональні дані ( номер та строк дії банківської картки, PIN-код, CVV2/CVC2 коди, паролі). Якщо від вас вимагають подібні дані – це шахраї.

Якщо ж ви або ваші близькі чи знайомі стали жертвами аферистів, негайно телефонуйте на спецлінію 102.

Баштанський районний відділ поліції Миколаївської області