Прокурори Баштанської окружної прокуратури відвідали Казанківську виправну колонію

Категорія: Казанка | 31-08-2023

У середу, 30 серпня, виконувач обов’язків керівника Баштанської окружної прокуратури Костянтин Кармазиновський та начальник Казанківського відділу окружної прокуратури Олександр Березняк відвідали Державну установу «Казанківська виправна колонія (№ 93)».

Колонія належить до установи виконання покарань у виді позбавлення волі середнього рівня безпеки для чоловіків, засуджених на певний строк, які раніше відбували покарання у виді позбавлення волі. На даний час в установі утримується 477 в’язнів.

У ході візиту виконувач обов’язків керівника та начальник відділу окружної прокуратури відвідали відділення соціально-психологічної служби, арештний дім, дільниці посиленого контролю, карантину, діагностики і розподілу.

Також, перевірено додержання вимог законодавства щодо забезпечення прав осіб з психічними розладами в медичній частині №93 Філії ДУ «Центр охорони здоров’я ДКВС України» в Миколаївській та Одеській областях, за результатами якої внесено вказівку про усунення порушень кримінально-виконавчого законодавства.

Крім того, Костянтин Кармазиновський провів особистий прийом засуджених. В’язні зверталися з питань умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, заміни невідбутої частини покарання біль м’яким та ін. Кожному з них надано кваліфіковані відповіді та роз'яснення.
Виконувач обов’язків керівника окружної прокуратури підкреслив важливість суворого дотримання вимог законів під час тримання осіб у вказаній установі, недопущення порушення їх конституційних прав, у тому числі на матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення, категоричного недопущення фактів катувань, інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання.

За інформацією Баштанської окружної прокуратури