Проведено вибіркові перевірки фактичного місця розміщення внутрішньо переміщених осіб

Категорія: Казанка | 13-10-2023

В рамках виконання вимог постанови КМУ від 19 березня 2022 року № 333, 11.10.2023 року робоча група комісії з організації та здійснення заходів щодо надання компенсації витрат власникам житлових приміщень приватного житлового фонду, що пов’язані з безоплатним тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, здійснила вибіркові перевірки за місцем проживання окремих громадян даної категорії. Мета вибіркових перевірок – з’ясувати чи дійсно ВПО проживають за вказаними адресами. Компенсація виплачується власникам житла за рахунок коштів Товариства Червоного Хреста України.

Такі вибіркові перевірки будуть здійснюватись на постійній основі і надалі з метою виявлення порушників, які надають недостовірні дані, що несе за собою нецільове використання міжнародних коштів.

Попереджаємо власників житла, які прихистили в своєму житловому приміщені ВПО, про обов’язкове надання повідомлення в день припинення розміщення або зміни кількості внутрішньо переміщених осіб, до відділу «ЦНАП» Казанківської селищної ради .

У разі, коли за результатами перевірок встановлено факт наведення у заявах власником недостовірної інформації, власники мають терміново повернути грошову компенсацію Товариству Червоного Хреста України.