Початківці поповнили свою методичну скарбничку сучасними практичними ідеями для реалізації Концепції «Нова українська школа»

Категорія: Казанка | 26-10-2023

21 жовтня 2023 року на базі Казанківської гімназії №1 селищної ради був проведений тренінг для вчителів початкових класів у межах проєкту «НУШ Імпульс», за програмою «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення».

Тренінг у двох групах проводили тренери Миколаївського інституту післядипломної педагогічної освіти Смола Оксана та Сачковська Олена .

Вчителі охоче, включились в роботу, активно відпрацювали заплановану програму заходу. Не вимушеність, відкритість у спілкуванні сприяли результативному відпрацюванню необхідних практичних навичок.

Наприкінці практичних занять педагоги поділились своїми враженнями про набуті сучасні практичні навики та вміння, подякували тренерам за змістовні, корисні та такі необхідні форми роботи із здобувачами освіти у рамках НУШ.

Кожен учасник тренінгу отримав друкований примірник навчально-методичних матеріалів щодо імплементації програми підвищення кваліфікації «Діяльнісна математика в початковій школі».

В свою чергу висловлюємо подяку адміністрації Казанківської гімназії №1 за гостинність та забезпечення необхідних умов для проведення методичного заходу. Також дякуємо: педагогічним працівникам, працівникам їдальні, технічному персоналу за забезпечення організованого проведення тренінгу.

Такі дієві тренінги спонукають педагогів, які працюють за програмами нової української школи, до реалізації діяльнісного підходу у сучасному викладанні предметів.