Безпека дітей у центрі уваги: як працюють офіцери служби освітньої безпеки у школах Баштанщині

Категорія: Казанка / Привільненська отг / Софіївська отг | 09-02-2024

Для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та забезпечення порядку і безпеки учнів, працівників школи та батьків, у закладах загальної середньої освіти зі змішаною формою навчання з січня цього року несуть службу поліцейські.

На цей час у школах Привільнянської, Софіївської та Казанківської громад продовжують забезпечувати охорону освітнього процесу четверо правоохоронців. Завдання офіцерів – це гарантувати безпеку усім учасникам навчального процесу під час їхнього перебування у освітніх закладах.

Офіцери служби освітньої безпеки здійснюють пропускний режим, аби на територію закладу не потрапили сторонні особи, перевіряють відвідувачів за допомогою металодетекторів, щоб ефективно виявляти небезпечні та заборонені предмети. Крім того під час повітряних тривог чи виникнення інших надзвичайних ситуаціях поліцейські організовують евакуацію, здійснюють супровід школярів до шкільного укриття та за потреби зв’язуються із екстреними службами.

Але головне – це спілкування з дітьми, підтримання серед них навчальної дисципліни, проведення профілактичних бесід, аби унеможливлювати конфліктні ситуації серед однолітків та запобігти правопорушенням. Разом з тим розповідають школярам про правила дотримання мінної безпеки, як діяти у разі виявлення підозрілих предметів та що робити під час сигналу повітряної тривоги або виникненні надзвичайних ситуацій.

Також офіцери безпеки тісно комунікують із адміністрацією навчальних закладів, аби поліпшити рівень безпеки дітей під час навчання у освітніх закладах.

Баштанський районний відділ поліції