Заняття з мінної безпеки та дорожнього руху: у Баштанському районі дільничний офіцер поліції провів пізнавальну лекцію для гімназистів

Категорія: Казанка | 09-05-2024

До школярів 4-5 класів Веселобалківської гімназії Казанківської сільської ради завітав Олег Бондар, щоб розповісти дітям як поводити себе безпечно.

Під час заняття поліцейський нагадав учням основні правила дорожнього руху. Пояснив, що переходити проїжджу частину потрібно лише по пішохідному переходу, і разом з тим бути максимально уважним та у жодному разі раптово її не перебігати, особливо, під час наближення транспортного засобу. При цьому у ніякому разі не відволікатись на гаджети. У темну пору доби потрібно одягати яскравий одяг або позначати себе світловідбиваючими наліпками, стрічками або жилетами, щоб бути помітним для водіїв.

Також правоохоронець зауважив на дотриманні правил мінної безпеки та розповів алгоритм дій при виявленні підозрілих або вибухонебезпечних предметів. Поліцейський зауважив, що до таких об’єктів у жодному разі не можна наближатися, пересувати, а тим паче брати їх до рук. У випадку виявлення небезпечних предметів негайно відійти подалі від знахідки та повідомити дорослих або зателефонувати до поліції за номером 102 чи рятувальникам - 101. Також Олег Бондар нагадав учням, як діяти під час повітряної тривоги та роз’яснив, чому не можна нехтувати заходами особистої безпеки.

Окремо офіцер поліції звернув увагу школярів на шкоді вживання алкоголю, наркотичних речовин та згубного впливу тютюнопаління, особливо електронних цигарок.

Наприкінці заняття дільничний офіцер поліції закликав школярів завжди бути уважними та обережними та дбати про свою безпеку.

Баштанський районний відділ поліції