Застерегти та не допустити домашнього насильства: на Казанківщині дільничний офіцер поліції продовжує проводити інформаційну роботу з населенням

Категорія: Казанка | 17-05-2024

Економічне, психологічне, сексуальне та фізичне – усе це види домашнього насильства з яким щодня ведуть боротьбу поліцейські. Вони реагують на кожен дзвінок і виїжджають на місце події. Правоохоронці вивчають ситуацію, опитують свідків, очевидців та з урахуванням результатів оцінки ризиків приймають рішення.

Аби запобігти цим видам та проявам домашнього насильства, дільничний офіцер поліції Олег Бондар проводив профілактичні бесіди із мешканцями громади.

Поліцейський роз’яснив, щоб захистити постраждалих та запобігти домашньому насильству, працівники поліції виписують терміновий або обмежувальний заборонні приписи правопорушнику, ставлять його на спеціальний облік та притягують винного до адміністративної відповідальності за вчинене насильство. А якщо кривдник в подальшому продовжує постійне знущання над близькими, він притягується до кримінальної відповідальності та отримує за це більш суворе покарання.

Для кращого інформування населення правоохоронець роздавав громадянам буклети-пам’ятки з порадами та номерами телефонів, за якими зможуть допомогти тим, хто страждає від домашньої агресії.

Шановні громадяни! Правоохоронці звертаються до вас із проханням не замовчувати факти жорстокого поводження у родинах, а вчасно звертатися за допомогою, особливо, якщо очевидцями чи учасниками таких явищ є діти, особи старшого віку чи громадяни з інвалідністю.

Якщо ви стали жертвою або очевидцем насильства – телефонуйте за номерами телефонів:

- поліція - 102;

- «гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей – 15-47 (з мобільного чи стаціонарного телефону);

- Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації – 0-800-500-335; 116-123;

- Безоплатна правова допомога – 0-800-213-103;

- Національна дитяча «гаряча лінія» – 0-800-500-225; 116-111.

Баштанський районний відділ поліції