Як розрізнити та протидіяти шахрайським схемам: поліцейські продовжують попереджати мешканців Баштанщини про протиправні дії аферистів

Категорія: Казанка / Снигирёвка | 06-06-2024

З метою попередження злочинів щодо громадян з боку шахраїв, дільничні офіцери поліції провели профілактичні бесіди з жителями Снігурівської та Казанківської громад та розповіли їм як протидіяти відомим видам шахрайств.

Під час бесід правоохоронці роздавали тематичні листівки та буклети з розповсюдженими шахрайськими схемами та дієвими порадами як потрапити у злочинні пастки.

У громадських місцях поліцейські розмістили постери та плакати із загальними правилами протидії шахрайствам, щоб якомога більше людей дізнались про схеми, які використовують аферисти та як від них захиститись.

Поліція вкотре закликає бути уважними та обережними:

-нікому не повідомляйте дані банківських карток, не називайте коди з повідомлень, які надійшли з невідомих номерів або навіть банку;

-не оплачуйте товар у невідомих продавців, а якщо замовляєте через інтернет, то краще обирати післяплату, і платити за посилку лише після перевірки на пошті;

-не переходьте за невідомими посиланнями під виглядом соціальних виплат;

-зателефонуйте відразу до родича, після отримання повідомлення, що він нібито потрапив у біду;

-зареєструйте сім-картку на свій паспорт, відключіть послугу її дистанційної заміни, не прив’язуйте номер телефону до соціальних мереж, месенджерів та авторизації в інших системах.

Шановні громадяни! Будьте обачними та дотримуйтесь рекомендованих настанов безпеки!

Якщо ви або ваші родичі чи знайомі стали жертвою шахраїв, не зволікайте та негайно звертайтесь до найближчого відділення поліції або телефонуйте на спецлінію 102.

Баштанський районний відділ поліції