Дільничний офіцер поліції Наталя Ормоцадзе в ході проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», проводить роз’яснювальні бесіди з молоддю громади.

Категорія: Казанка | 09-12-2021

Законодавство України у сфері протидії домашньому насильству закріплює чотири форми такого насилля: фізичне, психологічне, сексуальне, економічне. У ситуації домашнього насильства найчастіше страждають діти, тому у цій ситуації головне – не мовчати.

Дільничний офіцер поліції Наталя Ормоцадзе, лейтенант поліції, СПД # 1 ВП#1 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області, в ході проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», проводить роз’яснювальні бесіди з молоддю громади. Вона розповідає про повноваження органів поліції стосовно надання допомоги постраждалим та про заходи запобігання домашньому насильству, про його види та відповідальність за вчинення домашнього насильства. Також проводить відповідну профілактичну роботу з протидії домашньому насильству серед жителів селища, розповідає про порядок дій для потерпілих у випадку домашнього насильства та попереджувальні бесіди за вчинення повторних правопорушень.