Спасатели Казанкивщины получили от органов власти новое обмундирование

Категория: Казанковский район
На виконання програми «Стратегічний план розвитку Казанківської громади на 2018-2020 роки» та за сприяння Казанківської селищної ради рятувальники 17 державної пожежно-рятувальної частини отримали 14 комплектів спеціального одягу пожежного "Фенікс".

До комплектів входять спеціальні захисні вогнестійкі костюми для пожежників - куртки та комбінезони із зйомною підкладкою для роботи у літній і зимовий період.

Олександр Кравцов, начальник районного сектору Головного управління ДСНС України у Миколаївській області подякував Олексію Асмолову, Казанківському селищному голові за підтримку та надану допомогу вогнеборцям.

Присутні висловили впевненість в подальшій тісній співпраці. Селищний голова, у свою чергу, подякував співробітникам пожежно- рятувальної частини за сумлінну службу, за те, що професійно і самовіддано виконують свої обов‘язки, рятують майно, і головне - людські життя.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.